ARI Grissini
Türkiye’nin ilk bisküvi fabrikalarından biri olan Arı Bisküvi fabrikası, 1952’de ülkemizin öncü sanayicilerinden Cemil Akar tarafından kurulmuştur. 1980’lere kadar Arı Bisküvi adı altında, bisküvi, çikolata, gofret ve grisini gibi beğenilen ürünlerini Türk tüketicisi ile buluşturan firma, 1980’lerden beri yoluna Arı Grissini olarak devam etmektedir.

Arı Bisküvi, yıllar içinde Türk reklam sektöründe öncü işlere imza atmıştır. Bazı radyo ve sinema reklamları “Daha İyisi Olamaz” sloganı ile halen hatırlanmaktadır. ARI bisküvinin, 1980 yılında Superman2 filminde reklam afişi ile kendine yer bulması uzun süre konuşulmuştur.

İnsanı ve çevreyi her daim ön planda tutarken, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Tutkumuz olan kalite ve sürekli gelişim ile yenilikçi ürünlere imza atıyor; ARI Grissini ve Organik Grissiniler gibi pek çok yeni ürünün Türkiye’de ilk üreticisi olma gururunu taşıyoruz.

Nostaljik ve efsaneleşmiş bir marka olarak, ürünlerimizin kalitesini önceliklendiriyor ve herhangi bir gıda katkı maddesi ya da koruyucu kimyasal kullanmıyoruz, meyve barlarımız ve grissinilerimize ekstra şeker ilave etmiyoruz. Grissiniler, meyve barları, krokan ve çikolata kaplı ürünler gibi yenilikçi portföyümüz ile günümüz tüketici ihtiyaçlarını karşılarken, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel ürün reçeteleri de geliştiriyoruz.

Arı Grissini olarak, her daim kendimizi yenilemenin önemine inanıyor ve tüketicilerimizin güvenini her şeyin önünde tutuyoruz.

Saygılarımızla...