ARI Grissini
Türkiye nin ilk bisküvi fabrikalarından olan ARI BİSKÜVİ fabrikası, Cemil AKAR tarafından 1950 li yıllarda kurulmuştur. Cemil Akar , Ülkemizin öncü sanayicilerindendir. ARI Bisküvi , çikolata , gofret , grissini çeşitleri o dönemin en beğenilen ürünleri olmuştur.

Kurucumuz Cemil Akar aynı zamanda , Türk reklam sektörünün de canlanmasına öncülük etmiştir. Belli bir yaş grubu, radyolarda, sinemalarda yapılan reklamları hala hatırlar. Hatta Amerika'da çekilen Superman filminde bile ''Daha İyisi Olamaz'' sloganı ile ARI Pötibör resmi, görenleri hayrete düşürmüş ve bu konu internette olay olmuştur.

Böyle nostaljik ve efsaneleşmiş markaların toplum için çok önemli olduğunun bilincinde olarak, kendimizi yenileyerek çalışıyoruz. Ürünlerimizin pek çoğu Türkiye de ilk olarak yapılmıştır. Örneğin , ARI Grissini çeşitlerini ilk üreten Firmayız. Aynı şekilde Organik Grisiniler de ilk kez tarafımızdan üretilmiştir. Markamız ve ürünlerimiz herzaman tüketicinin güvenini kazanmıştır.

Ürünlerimiz, İngiltere, Kıbrıs, Almanya vb. ülkelere ihraç edilmekte olup , yeni ihracat olanakları vardır.Kurucumuz Cemil Akar'ı , Rahmetle anıyor, bizleri bugünlere getiren vefalı tüketicilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla...